Vorige pagina

Vanwege de nieuwe corona maatregelen repeteren wij vanaf 2 december online. Dit betekent dat wij even geen nieuwe leden kunnen verwelkomen. Aarzel niet je belangstelling voor ons koor kenbaar te maken. Zodra het weer kan krijg je van ons een uitnodiging voor een kennismaking.

*   *   *   *   *

Nieuwe dirigent gezocht!

Chantal Heemskerk, onze huidige dirigent stopt met dirigeren.
Chantal heeft 12 jaar met veel plezier ons koor gedirigeerd.
Wij zoeken per januari 2022 een nieuwe koordirigent m/v voor onze repetitie op donderdagavond.

EXPRESSION, opgericht in 2007, heeft optredens in o.a. het Agoratheater, Paradiso, Annen, IJsselstein, Steenwijk, Hengelo op
haar naam staan. Ook doen wij mee aan een film van Flevoproms.
Repertoire ? Van Metallica tot John Legend, en van Avicii tot Aretha Franklin.
Interesse? Mail naar info@popkoorexpression.nl of bel met Elly Clavaux: 0613375068

****************

Opbrengst Rabo Club Support Actie.

Ook dit jaar hebben wij weer een mooi bedrag mogen ontvangen.
Dank aan iedereen die op ons gestemd heeft!

*******

Gezellig èn goed zingen bij een leuke club in Lelystad? In verband met de beperkingen rond Corona laten wij weer mondjesmaat nieuwe belangstellenden toe. Of bent u misschien geïnteresseerd in een enthousiast optreden op een bedrijfsfeest of in de stad? Dan bent u bij ons aan het goede adres. Wat we doen en gedaan hebben, leest u hieronder bij de NIEUWSBERICHTEN, wie we zijn,vind u op de pagina’s WIE ZIJN WIJ op deze website.

Popkoor Expression is opgericht in 2007 en telt momenteel rond de vijfenveertig leden. Het koor bestaat uit een enthousiaste groep mannen en vrouwen van allerlei leeftijden die graag popmuziek zingen. Expression streeft naar een mix van gezelligheid en kwaliteit. Uiteraard is ons doel om naast het zelf zingen ook ons publiek bij optredens te laten genieten!

Kijk voor meer info op de pagina’s onder   ‘WIE ZIJN WIJ

 

N I E U W S B E R I C H T E N:

 

november 2021: Een virtuele reis door Flevoland

In een opnamestudio in Almere hebben we de nummers ingezongen van het FLevoproms project. Een jaar lang zijn we op diverse locaties (zowel binnen als buiten) bezig geweest om samen met het Flevolands Jeugd Symfonie Orkest en de band Rock-a-Oke een productie te maken die binnenkort zal worden uitgebracht. Meer informatie is te vinden op: https://flevoproms.nl/

 

 

oktober 2021:

Op 13 oktober een kort optreden bij een bijzondere gebeurtenis, de onthulling van het monument voor overleden en stilgeboren kinderen op begraafplaats Ölandhorst.

 

juni 2021:

Op 24 juni voor het eerst sinds lange tijd weer kunnen en mogen optreden! En wel voor een belangrijke gebeurtenis, het ontvangen van mevrouw Mieke Baltus bij haar installatie als nieuwe burgemeester van Lelystad.  Wij hebben haar muzikaal van harte welkom geheten in onze stad !

sept.2020:

Ook dit jaar hebben wij ons weer aangemeld voor de actie “Rabo ClubSupport 2020”.  In deze moeilijke tijd is iedere financiële bijdrage hard nodig. De actie van Rabobank Flevoland heeft voor ons koor meer dan eur.400,- opgeleverd. Hartelijk dank aan alle leden van de Rabobank die op ons hun stem hebben uitgebracht !

feb.2020:

Op vrijdag 21 feb. traden wij op bij het prestigieuze Flevopenningengala op Lelystad Airport voor meer dan 625 gasten! Wij konden toen nog niet weten dat dit (voorlopig) ons laatste optreden zou zijn…..

Een kleine selectie van het koor zong bij de afsluiting het Flevolands volkslied.

– – – – –

feb.2020:

Ons optreden voor een enthousiast publiek in woonzorgcentrum De Hoven

– – – – –

jan.2020:

Onze nieuwe banner is gereed. Bekijk hem alvast hier !

– – – – –

sept.2019:

Tijdens Lelystart traden wij op in de Van Wijnenzaal van het Agora-theater. – – – – –

juni 2019:

Op 20 juni gaf Popkoor Expression speciaal in het kader van IkTOON een open repetitie met liveband in de Kubus. Ongeveer 60 man enthousiast publiek heeft genoten van onze repetitiemethode en zong al voor de pauze Dancing in the street met ons mee !

– – – – –

mei 2019:

In mei namen wij deel aan Fulco’s Vocaal Festival in IJsselstein waar in totaal 60 koren optraden. De organisatie noemde Expression een aanwinst voor het festival en wilde ons gelijk voor volgend jaar vastleggen !

– – – –

jan.2019:

Op de zaterdag zongen wij met een geweldige live-band in dè muziektempel van Amsterdam;  Paradiso, voor een zaal vol enthousiast publiek!

Wilt u eens horen en zien hoe dat klinkt? Kijk en geniet van Dust in the wind , een hit van Kansas en van Streets van de Nederlandse top-band Kensington!

– – – – –

nov. 2018:

Klap van de Korenmolen met Ernest Beuving

Op vrijdag 30 nov. stonden wij samen met cabaretier Ernest Beuving in de grote zaal van het AGORA-theater. Een mooie mix van hilarisch cabaret, fraaie luisterliedjes en popsongs!

– – – – –

Jubileumshow 2017

In 2017 vierden wij in het Lelystadse AGORA-theater ons 10-jarig jubileum  “Expression and friends”  Luister hier naar onze uitvoering van All of me van John Legend!

– – – – –

Popkoor Expression is lid van Stichting BALK , de Bond voor Amateurmuziektheater en Lichte Koormuziek

Op deze website worden cookies gebruikt om voorkeuren voor weergave en de website statistieken bij te houden. Cookies zijn kleine informatiebestandjes die bij het bezoeken van een website automatisch kunnen worden opgeslagen op of uitgelezen van uw apparaat (waaronder een PC, tablet of smartphone). Dat gebeurt via de webbrowser.

Op onze website worden cookies gebruikt om:

  • functionaliteiten van de website mogelijk te maken en om de website te beschermen (technische of functionele cookies);
  • het gebruik van de website te analyseren en op basis daarvan de website te verbeteren (analytische cookies);
  • om het mogelijk te maken om onze website te delen via social media (social media cookies);

Reacties zijn gesloten.    Volg ons ook op Twitter
SponsorKlik